Jak milczenie służy twój mózg i centrum odnowy biologicznejWspółczesny świat jest naprawdę głośno i rozprasza, i milczenie może być trudno znaleźć, co wpływa na nasze zdrowie, spokój i spokój, ale istnieje wiele powodów, aby znaleźć czas na spokój w twoim życiu.

“Wszystkie problemy człowieka można zdecydować, czy może po prostu nauczyć się siedzieć samotnie w pokoju z samym sobą na godzinę” – Pascal (1623-1662)

Milczenie zmniejsza napięcie i stres

Hałas może powodować wysokie ciśnienie krwi i zawału serca, hałas zwiększa poziom stresu i przyczynia się do wydzielania kortyzolu, hormonu stresu.

Wręcz przeciwnie, cisza, wręcz przeciwnie, zachęcając spokój, wewnętrzny świat, co pozwala mózgowi odpocząć.

Badania wykazały, że cisza łagodzi napięcie w mózgu i w ciele.

W 2006 badanie, publikujący w czasopiśmie Heart poinformował, że w zaledwie dwie minuty ciszy wywołał szeroki odzew, w tym obniżenie ciśnienia krwi i wpływa na krążenie krwi w mózgu, niż słuchać relaksującej muzyki.

Cisza uwalnia od walki lub ucieczki reakcja na stres, a zamiast tego tworzy spokój i relaks, które zmniejszają stres, a w konsekwencji, promuje zdrowy układ odpornościowy i zmniejsza ryzyko związane ze stresem, chorób i stanów, takich jak choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, bóle głowy i niepokój.

Przywraca zasoby umysłowe i Resetuje mózg władzy

Współczesny świat jest pełen nadmiarem bodźców, który powoduje, że centra uwagi w mózgu stały się spotkania, ale można je przywrócić z ciszą.

Niekończące wymagania umieścić duży nacisk na префронтальную korę spuszczanie zdolność zwrócić uwagę, powodując zmęczenie psychiczne i obniżają zdolność koncentracji uwagi.

W milczeniu resetuje mózg i przywraca zasoby umysłowe niezbędne do poprawy funkcji poznawczych. W ciszy, mózg odbiera oddech, i po prostu nap ponownie uruchamia swoją energię, tak w ciszy ponownie uruchomi twój mózg.

Podłączyć się do naszej wewnętrznej istoty

Medytacja, marzeń i eliminuje zewnętrzne zakłócenia po prostu siedzieć w ciszy pozwala umysłowi wędrować i po prostu jest bezczynny.

To pozwala nam podłączyć się do naszej prawdziwej wewnętrznej istocie, aby odkryć nowe pomysły, i skupić się na i zajmują nasze myśli, wspomnienia i emocje.

Procesy te pozwalają nam stworzyć najlepszy stan zdrowia dla ciała, umysłu i ducha, tworząc sens naszego doświadczenia, pobudzenie kreatywności, zapewniając odbicie, który wspiera zdrowie psychiczne i emocjonalne zdrowie.

Głębokie odbicie otrzymała od ciszy, coś, co nigdy nie może być osiągnięty z rozproszeniem, utworzone zewnętrznego hałasu.

Pokój Kreatywności

Nadmierne myślenie i stymulacja umysłowa hamuje kreatywność. W ciszy, twój umysł może po prostu być tak, że oferuje swoje twórcze soki płynąć swobodnie.

Samokontrola i rozwiązywanie autodestrukcyjne modeli

Umysł wytwarza ponad 60 000 myśli w dzień, i ponad 80% naszych myśli powtarzają się codziennie.

Nasze myśli sterować naszymi emocjami i zachowaniem.

Oznacza to, że ponad 85% naszych emocji i zachowania są zaprogramowane na nasze nawykowe sposoby myślenia.

Gdy nie zatrzymać, aby uspokoić umysł, jesteś na zawsze staniesz się niewolnikiem swoich własnych szablonów myślenia, a w konsekwencji przyzwyczajenia.

Praktyka uspokojenia umysłu stawia cię z powrotem w zarządzanie i daje swoje nawyki, aby ci służyć, dając ci wolność wyboru.

Regeneruje Komórki Mózgowe

Milczenie może pomóc twój mózg rośnie, jak w pracy opublikowanej w czasopiśmie Brain, struktury znaleźli.

W badaniu tym porównywano wpływ szumu białego, szczeniak, połączeń, hałasu i ciszy na mózg myszy.

Choć początkowo planowano użyć milczenie jako czynnik zarządzania w badaniu, naukowcy odkryli, że tylko dwie godziny ciszy w dzień doprowadziło do wzrostu nowych komórek w hipokampie-centrum mózgu odpowiedzialny za pamięć, emocje i szkolenia.

Chociaż wyniki te są tylko wstępne, istnieje wyraźna sugestia, że milczenie-jest to bardzo przydatne dla mózgu w produkcji nowych komórek, i że ona może mieć wartość terapeutyczną w stanach związanych ze zmniejszoną regenerację neuronów hipokampa, takie jak depresja i choroba Alzheimera.

Wewnętrznego spokoju i pogody ducha

Wewnętrznego spokoju i pogody duchaCisza sprzyja wewnętrznej harmonii i spokoju, które są nieosiągalne dla wielu w dzisiejszym świecie, ale tak niezbędnej do wzmocnienia ogólnego stanu optymalnego zdrowia. Kiedy ci osiągnąć zdrowego stanu wewnętrznego spokoju, codziennie funkcjonowanie, stan psychiczny i emocjonalny stan się poprawia.

Będziesz w stanie lepiej radzić sobie ze stresem i poprawić jakość swojego życia.

Świat wewnętrzny pozwala wyjść na nowy poziom radości, a nie od uzyskania dóbr materialnych, lub z zewnętrznych źródeł, a od wewnątrz przez nową perspektywę, która wspiera harmonię wewnątrz twojego umysłu i ducha.

Kultywuje Świadomość

Rozwój świadomości jest kluczem do rozwiązania problemu stresu i jego wpływ na ciało, umysł i ducha.

Rozwinięcie świadomości w chwili obecnej pozwala być tak pochłonięci “doświadczenie prawdziwego”, co hamuje każde życzenie niech myśli, które mogą powodować stres.

Kontrolowany oddech, zanurz się w swoje uczucia i poświęcić pełną uwagę do bieżącego środowiska i ciała zapobiega umysłu od znalezienia w stresie i, w konsekwencji, pozwala na ominięcie jej reakcje w organizmie.

Medytacja-to jest taka praktyka, gdzie, siedząc w ciszy, uspokaja umysł, powoduje ograniczenie stan relaksu, i w końcu pozwala trenować swój umysł w taki sposób, że można opanować swoje wewnętrzne reakcje, aby całkowicie wykluczyć reakcję na stres.